GÜVENDER MARKET | Güvender Yayınları | Online Satış

Sözün Özü Yayınları yayın hayatına başladı

Sözün Özü Yayınları yayın hayatına başladı

Eğitim dünyasına teknolojik ürünlerle merhaba diyen Sözün Özü Yayınları, Atom (Akıllı Test Okuma Modülü) adı altında 5,6,7,8. sınıfa kadar süren yeni bir ürün setini hizmete sundu.
 
İlk kez kullanılan sistem öğretmenlerin, öğrencilerin durumunu saat saat takip edebilmesini sağlayacak. Sadece bilgisayarın web kamerası yardımıyla kullanılan ve başka hiçbir donanım gerektirmeyen ATOM ile öğrenciler ve öğretmenler deneme sınavları ya da testlerin çözümlerini saniyeler içinde okutup sonuçlarını değerlendirme imkanına sahip olacak.Ayrıca Android işletim sistemli cep telefonları ile uygulama kullanılabilecek.


ATOM'un Ödev Verme ve DIT Test sistemleri öğretmen ve öğrenci arasında sıkı bir diyalog kurulmasını ve öğrencinin eksiğinin kolayca tespit edilmesini ve sağlıyor. İnternet ortamında çözülen testler sayesinde öğretmen ve veli öğrencinin durumu hakkında çok hızlı ve güncel bilgilere ulaşabiliyor. Atom yani Akıllı Test Okuma Modülü sayesinde dijital ortamda;
 • Soru ve konu analizi alınabilir.


• Öğrenci kişisel hata defteri


• Öğrenci başarı karnesi


• Sınıf, okul, ilçe ve il düzeyinde başarı değerlendirilmesi


• Optik formlar hızlı bir şekilde okunup değerlendirilebilme


• Öğrenciye özel ödevlendirme ve takip yapılabilme


• Yanlış çözülen sorulardan kişiye özel test ya da deneme oluşturulması gibi hizmetler sağlanabiliyor.YENİ ÇAĞIN EĞİTİM MODÜLÜSürat A.Ş'nin yeni markası "Sözün Özü" bütün yayınlarını öğrenci ve öğretmenlere Akıllı Test Okuma Modülü (ATOM) ile uyumlu olarak hazırlıyor. Bu kapsamda öğrenciler test çözdükleri konular hakkında konu analizi yapıp aynı zamanda kendilerine özel karne hazırlayabiliyor. Öğrencilere ders çalışma sürecini takip ederek başarı grafiklerini izleme imkanı veren ATOM konu eksiklerini tespit etme, çalışılan konular ve çözülen testler ile ilgili anında geri dönüşüm alma imkânı sağlıyor. ATOM programının içinde yer alan "Hata Defteri" uygulaması ile öğrenci yanlış çözdüğü ya da çözemediği sorulardan kendine özel deneme ve test oluşturma imkanına da sahip. Kullanıcılar oluşturdukları "özel" deneme ya da testi çözdükten sonra yanlış ve doğrularını değerlendirebilecekler. ATOM ile sisteme kayıtlı öğrencilere kendi sınıfında, okulunda hatta Türkiye genelinde durumunu inceleme ve başarı grafiğini diğer öğrencilerle kıyaslayabilme imkanı da bulacak.. Bu arada Sözün Özü Yayınları tarafından geliştirilen ATOM sistemi ile öğretmenler önemli avantajlar yakalayacak. Öğrencilerin eksikleri ATOM'la rahatça tespit edilerek hangi konularda takviyeye ihtiyaç duyulduğu en doğru biçimde belirlenecek. Öğretmenler öğrencileri için "kişiye özel" deneme ve testler hazırlayarak öğrencilerine ödev
verebilecek ve sadece "ödev takip" butonuna tıklayarak öğrencilerinin ödevlerini takip edebilecekler.


Hem sınavlara hazırlanan hem de okul derslerinde başarıyı yakalamayı hedefleyen öğrencilerin en büyük destekçisi olmayı amaçlayan "Sözün Özü Yayınları" MEB tarafından belirlenen müfredata birebir uyumlu olarak hazırladı. Kitaplar aynı zamanda eğlenceli etkinliklerle zenginleştirildi. Öğretici etkinliklerin yer aldığı "Okul Artı Kitabı", öğrencilerin her yerde kolaylıkla çözebileceği "DIT Testler"ve "Akıllı Denemeler" ile yayın hayatına başlayan Sözün Özü Yayınları aynı zamanda öğrenci ve veli beklentileri göz önüne alarak yepyeni yayınlarla yelpazesini genişletiyor.
___________________________________________________________
sözün özü yayınları,sözün özü kitap,sözün özü okul artı kitap,sözün özü dıt test
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.